Секси долен веш 2-делен сет Agatya црн

• Agatya блуза и гаќички
• длабоко деколте – прекрасно ги истакнува градите
• прилагодливи прерамки на рамената
• прилагодливо закопчување на грбот на висина на половината
• уникатна декорација на грбот – паѓа во очи
• доста отворен грб – изгледа прекрасно!
• чипкести украси на блузата и гаќичките
• многу мек материјал (90% полиамид, 10% еластин)

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.