Халтери и подвезици A741 црн

1.469,00 мкд

• секси халтер појас и ремен за игра
• ремените се поврзани со метални прстени – елеганција и стил
• еластичниот ремен на стомакот е прилагодлив – совршен комфор
• закопчувањее на повеќе нивоа на грбот
• чорапи и танга не се вклучени
• имитација на кожа, мек материјал на допир (60% PU, 40% метал)

Нема на залиха

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.