Лепенки за брадавици A750 црн

499,00 мкд

• лепенки за брадавиците во облик на срце
• светкав кристал – женска декорација за градите
• лепенките се самолепливи и можат да се користат повеќе пати
• дијаметар – приближно 7,5 см
• сетот вклучува еден пар лепенки
• не е вклучена танга
• фин и висококвалитетен материјал ((50% polyester, 30% acrylic, 20% PU)

Нема на залиха

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.