Ремени за игра Elianes црвен

• црвен ремен Elianes
• прилагодливи прерамки – совршено прилагодување на телото
• сензуален дизајн – привлекува внимание
• златно-обоен метално срце – додава на сексапилот
• флексибилна ткаенина – обезбедува удобност
• состав на материјалот: 90% полиамид, 10% еластан

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.