Еротски гаќички Strapelie црни

• примамливи, плетени гаќички со пикантен крој
• отворените препони гарантираат многу забава
• два вида проѕирно ткаење – додаваат секси смелост
• откриен задник – смел и секси
• сјаен, метален приврзок
• убав, мек и еластичен материјал (90% полиамид, 10% еластин)

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.