Еротски веш Chic Amoria црн

• црн комплет составен од сутиен и танга
• отворен меѓуножје и чашки – провокативен детаљ
• прилагодливи прерамки, повеќестепено закопчување и жици – за совршено прилегање
• сребрен привезок – елегантен детаљ
• уникатна комбинација на флексибилни ткаенини – шик и удобност (94% полиамид, 6% еластан)

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.