Еротско боди Jagueria црн

• боди со откриени препони со животински принт од кадифе
• полни корпи на полуградникот – совршен push-up!
• секси прерамки на градите – совршено за дополнително нагласување на градите
• прилагодливи прерамки – совршена удобност
• закопчување на повеќе нивоа – гарантирана удобност
• тенки ремени по целиот грб и половината
• еластичен и мек материјал (94% полиамид, 6% еластин)

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.