Боди B134 црн

• црн чипкан боди модел B134
• нежна, но издржлива плетенка
• длабок изрез на грбот – привлекува внимание и истакнува фигурата
• декоративен мотив на пчела под градите – уникатен стил
• отворен меѓуножје – практично решение
• флексибилен и пријатен на допир материјал (90% најлон, 10% еластан)

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.