Бодистокинг F237 црн

• неверојатно секси мрежест bodystocking
• комбинација на корсет и чорапи – уникатен дизајн
• длабок рез на грбот – предизвикувачки и секси крој
• плетен материјал многу убав за кожата – удобен за носење
• откриени препони – совршено практичен детал
• еластичен материјал погоден за кожата (90% најлон, 10% еластин)

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.