Бодистокинг G316 црн – S/M/L

1.529,00 мкд

• фантастичен bodystocking – мрежест топ и најлонски чорапи
• повез околу вратот на деколтето до грбот – грбот е изложен
• одличниот геометриски дизајн ги нагласува задникот и колковите
• секси прерамки помеѓу горниот дел и чорапите
• нашата мрежеста долна облека е многу издржлива и изгледа совршено на телото
• многу мек и еластичен материјал – совршен комфор (90% најлон, 10% еластин)

Нема на залиха

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.