Бодистокинг N102 црвен – S/M/L

729,00 мкд

• прекрасен bodystocking со геометриско ткаење
• многу јак систем за плетење – доста издржлив материјал
• црвена боја – ефект на бик во борба со бикови!
• нежен и многу еластичен материјал (90% најлон, 10% еластин)

Нема на залиха

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.