Бодистокинг N106 црн – S/M/L

1.299,00 мкд

• впечатливиот и интригантен преден дел ги истакнува градите и стомакот
• откриени гради – многу палаво!
• закопчување на вратот – совршена удобност при носење
• откриени препони – веќе знаеш…
• многу еластична и мека мрежа (90% полиестер, 10% еластин)

Нема на залиха

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.