Бодистокинг N112 црн – S/M/L

1.469,00 мкд

• смело bodystocking со мотиви на крилја
• има моторџиски украси на предната и задната страна – за вистинска бунтовничка
• длабокото деколте ги открива градите
• совршено еластичен материјал се прилепува за целото тело (90% најлон, 10% еластин)

Нема на залиха

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.