Бодистокинг N112 црвен

• секси црвен bodystocking комбинезон
• отворени препони
• елегантно V-деколте
• шема за плетење што совршено одговара на телото – но е и проѕирна
• задниот дел е украсен со дезен на крилја
• секси цветен дезен на предната страна
• многу нежен и издржлив материјал (90% најлон, 10% еластин)

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.