Бодистокинг N123 црн S/M/L

1.929,00 мкд

• секси N123 бодистокинг
• интригантни шари кои имитираат жаржери – тешко е да се пропуштат
• необичен крој – додава зачин
• изузетно флексибилна материја – одлично прилега и истакнува сите атрибути (88% полиамид, 12% еластан)

Нема на залиха

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.