Секси костим Bunny црн

• маски и зајачки уши
• забележливо чокер ланче со машна
• класично црно боди – оптички послаба фигура
• удобни, одвоени и прилагодливи подвезици за халтер чорапи
• украсни машнички на подвезици
• сензуални чорапи за халтер од мек материјал
• убав, еластичен Multistretch материјал
• состав: маска: 100% PVC;;
• состав: тело: 85% полиамид, 15% еластин;
• состав: чокер-ланче: 100% полиестер;
• состав: тегови: 40% метал, 35% полиестер, 25% гума

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.