Секси костим Frilles

• секси костум на слугинката со обрач за коса – многу секси!
• со бели хулахопки може да биде и костим за балерина – тотално секси!
• црно-бело обрач – многу импресивен детал
• нежните прерамки продолжуваат околу вратот
• проѕирна чипка го нагласува задникот
• здолниште од тул со закопчување на задната страна
• бодито се закопчува на препоните
• многу мек и нежен материјал (90% полиамид, 10% еластин)

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.