Боди 860-TED-2 бел

• нежно бело женско боди
• проѕирна чипка со цветен дезен – многу елегантна
• дуплите прерамки се вкрстуваат и го откриваат грбот – многу секси
• четири нивоа за подесување на рамената – гарантирано совршени за твоето тело
• корпи со жица и прерамки на деколтето – заводливо ги нагласуваат градите
• мали накит како совршена декорација
• еластичен материјал погоден за кожата (90% polyamide, 10% elastane)

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.