Боди Norides црн

• црн боди “Норидес”
• прилагодливи прерамки и повеќестепено закопчување – совршена прилагодливост
• со жици во чашките – совршено го истакнуваат бистото
• необичен крој – фантастично го зголемува твоето женственост
• сребрен привезок – привлекува внимание
• нежни ткаенини – гаранција за удобност (материјал: 100% полиуретан; ткаенина: 90% полиамид, 10% еластан)

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.