Боди Yaskana црн

• црно женско боди Yaskana
• прилагодливи прерамки на рамената и грбот – совршено прилагодување
•градник зајакнат со жица – совршен изглед на двете гради
• сребрена декорација помеѓу градите – дискретна и елегантна
• секси рез на стомакот – кокетно го открива стомакот
• дополнителни прерамки околу струкот – совршено ќе ги нагласат твоите облини
• отворен грб со еластичнипрерамки
• монтажни и прилагодливи подвезици за чорапи – ваш избор како да го носите
• еластичен материјал погоден за кожата (90% полиамид, 10% еластин)

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.