Халтери и подвезици A760 бел

• геометриска комбинација на ленти
• растеглив материјал – се прилагодува на облините
• боја која ја нагласува нијансата на тенот
• сините машнички изгледаат совршено во комбинација со бело
• златен привезок како украс
• квалитетен и издржлив материјал (90% polyamide, 10% elastane)

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.