Халтери и подвезици Pearlove црн

• секси алтер појас и гаќички како едно
• прилагодливи подвезици за чорапи
• еластичните прерамки кои одат по телото ги истакнуваат колковите
• засек на задниот дел – заводлив изглед на задникот!
• феноменална чипка и бисер – навистина необична комбинација
• отворени препони – веќе знаеш… 😉
• најлонските чорапи не се вклучени
• пријатен материјал со висока еластичност (44% полиамид, 56% еластин)

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.