Халтери и танга Catia црн

• нежна чипка и цветен мотив – совршена комбинација!
• суптилна чипка- одлични детали
• прилагодливи подвезици – совршен фит!
• вклучени гаќички со чипка-
• чорапи за халтер не се вклучени
• убава и еластична ткаенина
• состав: 90% полиамид, 10% еластин

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.