Халтери сет 3-делен Blanita црн

• многу флертувачки градник, длабоки халтери и танга – класика сошиена со сатенски сјај
• прилагодливи прерамки на рамената
• закопчување на повеќе нивоа на грбот
• секси чипка ги украсува корпите на градникот
• халтер појас со висок струк, украсен со чипка и светкави украси
• прилагодливи подвезици на халтерите како и вкрстени еластични ленти за совршено вклопување
• класичен крој со танга од многу фин материјал
• материјалите се многу меки и пријатни на допир (90% полиамид, 10% еластин)

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.