Халтери сет 3-делен Drimera син

• прилагодливи прерамки на рамениците
• прилагодливо закопчување на задната страна
• полни корпи – совршени за големи гради
• мека тегет чипка како контраст на беж материјалот
• прилагодливи подвезици за најлонски чорапи
• многу фин и еластичен материјал (90% полиамид, 10% еластин)

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.