Халтери сет 3-делен Yassmyne син

• сетот вклучува: топ, халтери и танга
• корпите на топот се зајакнати со жица – тотално секси!
• прилагодливи прерамки на рамената
• закопчување на повеќе нивоа
• халтер појас со прилагодливи подвезици – совршено ќе ги истакне колковите
• чипкена танга – заводливого нагласуваат задникот
• рабовите се украсени со трепки-чипка
• секси чипкена проѕирна ткаенина во микс од сина и црна – нереален дезен!
• еластичен материјал многу пријатен за кожата (90% полиамид, 10% еластин)

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.