Халтери сет 3-делен Glandez црн

• Троделен црн комплет Glandez
• составен од сутиен, танга и појас за халтери
• повеќестепено закопчување, прилагодливо
• прерамки и врска – гаранција за совршено прилагодување
• црвена лента носена околу вратот – привлекува внимание
• со жици и подложени чашки – осигуруваат сензуален изглед на бистата
• двобојни отстранливи појаси за халтери – ако сакате, можете да го разноврсите стајлингот
• сребрен привезок – детаљ што привлекува внимание
• мека ткаенина, детали од кадифе – меки на допир (94% полиамид, 6% еластан)

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.