Халтери сет 3-делен Rosenty црн

• Rosenty комплет од три дела – вклучува сутиен, појас за халтери и танга
• прилагодливи прерамки, појас за халтери и повеќестепено закопчување – гаранција за совршено прилагодување
• сутиен со жици – прекрасно ги истакнува градите
• сјајни додатоци во розово злато – детали кои привлекуваат внимание
• тема со рози – интересен дизајн
• еластичен материјал – гаранција за удобност (90% полиамид, 10% еластан)

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.