Подвезица Elianes црна O/S

669,00 мкд

• Црвена подвезица – оган за атмосферата во спалната соба
• Високо еластичен и прилагодлив ремен – овозможува совршено прилагодување
• Конектор во форма на срце – интригантен детал
• Мека на допир ткаенина – гарантира удобност
• Состав на материјалот: 90% полиамид, 10% еластан

Нема на залиха

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.