Секси долен веш 2-делен сет Allastia црн

• необичен сет – безобразно проѕирен градник и незабележителни гаќички со прилагодливи подвезици
• мек градник со геометриски крој
• двојни меки прилагодливи прерамки – многу женствено
• закопчување на повеќе нивоа на грбот
• кокетен мрежест дезен
• гаќите се украсени со засеци и метални привезоци
• многу фин и растеглив материјал (90% полиамид, 10% еластин)

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.