Гаќички Millagro црни

• прекрасни чипкасти Millagro гаќички – совршени за твоето дупе!
• изрез на дупето и на предниот дел
• секси ланче со светкави каменчиња на дупето
• нежна чипка на рабовите како суптилна декорација
• многу удобен материјал (90% полиамид, 10% еластан)

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.