Гаќички Chilisa црвени

• Црвени гаќички Chilisa
• уникатна чипка – совршено прилагодена на женските облици
• примамливи изрези на стомакот и на долниот дел од грбот
• сјајен акцент и сребрено срце со циркони – интересни детали
• флексибилен материјал – гаранција за удобност (90% полиамид, 10% еластан)

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.