Танги 838-THO-1 црни

• секси црна танга од мека чипка
•дуплите прерамки се вкрстуваат – изгледа многу секси
• симпатична светкава декорација – шармантен детал
• еластичен и мек материјал (90% полиамид, 10% еластин)

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.