Танги Glandez црни розева

• црни танги Гландез
• вечен крој – совршено го истакнува задникот
• сребрен привезок – интригантен детаљ
• транспарентна, мека на допир ткаенина – обезбедува твоја удобност (94% полиамид, 6% еластан)

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.