Танги Yaskana црна

729,00 мкд

• Yaskana црна танга
• модел со висок струк – многу женствено акцентирање на облините
• класична чипка – елегантна декорација
• декоративен скапоцен камен – многу шармантен
• секси кроеви на предната и над задникот
• еластичен и пријатен материјал (90% полиамид, 10% еластин)

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.