Чорапи за халтери Chemeris црни

• црни чорапи Chemeris
• класичен крој – универзално решение
• завршени со дантела со геометриски узорок – изузетно примамливи детали
• овој дизајн не е самоподдржувачки – дополни ја стилизацијата со појас за халтери од истата колекција
• направени од флексибилен материјал – осигурен е највисок комфорт при носење
• состав на материјал: 85% полиамид, 15% еластан

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.