Чорапи за халтери S800 црни

499,00 мкд

• заводливи, црвени чорапи
• еластична лента на врвот
• чорапите не стојат сами
• совршеносе усогласуваат со колекцијата Heartina
• фина и удобна ткаенина
• состав: 90% најлон, 10% еластин

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.