Чорапи за халтери S823 црни S/M/L

1.129,00 мкд

• Чорапите S823 во црна боја
• стандарден крој – совршени за секоја прилика
• фин мрежест материјал – истакнува ги нозете
• чорапите не се самодржечки – додадете појас за халтери
• еластична ткаенина – обезбедува удобност (78% еластан, 22% полиамид)

Нема на залиха

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.