Чорапи за халтери Serafia црни

• Чарапи Serafia во беж боја
• завршени со цветен чипкаст детаљ – многу сензуални детали
• овој модел не е самоподдржувачки – појас за халтери ќе биде одличен додаток
• изработени од неверојатно еластични материјали – висока удобност при носење (85% полиамид, 15% еластан)

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.