Хулахопки S336 црни S/M/L

1.469,00 мкд

• црни хулахопки со мрежа S336
• отворено меѓуножје и откриени задници – зачинето решение
• мотив со ленти и ситна мрежа – уникатна комбинација
• многу флексибилен материјал – совршено прилега на телото, истакнувајќи ги женските чари
• состав на материјалот: 90% најлон, 10% еластан

Нема на залиха

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.