Секси долен веш 2-делен сет Bobble Girl црвен – OneSize

1.639,00 мкд

• секси црвен сет на градник и танга од Jollymore
• бели помпони – забавен детаљ
• удобно врзување на вратот и на грбот – совршена прилагодливост
• сјајен привезок – елегантен детаљ
• материјал пријатен на допир – врвен комфор (94% полиамид, 6% еластан)

Нема на залиха

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.