Секси долен веш 2-делен сет Bowessa црн

• Женскиот веш вклучува црна танга и градник
• прилагодливи прерамки – удобни и лесни за прилагодување
• две слатки машнички на рацете – женска декорација
• шармантен материјал со точки – транспарентен и нежен
• сатенска чипка на половината
• метална декорација на ременот и танга – интригантен детал
• тангата е украсена со златен привезок напред и машна одзади
• материјалот е фин и нежен за кожата (90% полиамид, 10% еластин)

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.