Секси долен веш 2-делен сет Elisetta црн

• чипкените прерамки преубаво го украсуваат грбот а на горениот дел се подесуваат
• полни корпи од проѕирен материјал – суптилно ги нагласува градите
• танга од тантела и светкави конци – секси и предизвикувачки
• чипката е ограничена на рабовите на материјалот – совршена
• цветен дезен од тантела – предизвикувачки и елегантен
• комплетот вклучува градник и гаќички
• нежен и еластичен материјал (90% полиамид, 10% еластин)

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.