Секси долен веш 2-делен сет Giully црн

• прилагодливите прерамки се преклопуваат со ластик – геометриски го украсуваат грбот
• повеќестепено закопчување на градникот
• мазниот приврзок меѓу градите привлекува внимание
• секси леопард принт од кадифе
• еластичен проѕирен материјал – совршено одговара на облините
• рабовите завршуваат со мека чипка
• сетот вклучува: топ и танга
• многу мек материјал (94% полиамид, 6% еластин)

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.