Секси долен веш 2-делен сет Klarita црн

• црн сет направен од прекрасен материјал – уникатен модел во понудата
• заводлива чипка со елегантен дезен
• закопчување на градникот што се подесува
• прилагодливите прерамки гарантираат совршено вклопување
• преубава декорација помеѓу градите
• гаќички со виско-струк – слатки и секси!
• рабовите се украсени со чипка
• внимателно одбран материјал (90% полиамид, 10% еластин)

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.