Секси долен веш 2-делен сет Loventy црвен

• женски долен веш – чипкан градник и танга
• приспособливи прерамки на рамењата
• повеќестепено закопчување на градникот на грбот
• деколтето е украсено со еластични прерамки кои заводливо истакнуваат градите
• привезок со драгулче помеѓу градите
• висока танга која оди над струкот – тотално секси крој!
• чипката има нежно провиден цветен дезен
• многу нежен материјал (90% полиамид, 10% еластан)

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.