Секси долен веш 2-делен сет Ms Merrilo црвен

• Сет на градник и гаќички Ms Merrilo Xmas
• повеќестепено закопчување и прилагодливи прерамки – совршена прилагоденост
• игриви траки и помпон – оставете впечаток
• сјаен привезок – елегантен детаљ
• еластичен материјал – неприкосновена удобност (90% полиамид, 10% еластан)

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.