Секси долен веш 2-делен сет Norides црн

• црн комплет Норидес, вклучувајќи сутиен и гаќички
• со жичени потпори, повеќестепено закопчување и прилагодливи прерамки – совршено прилагодување
• прекрасни вметки од чипка – воодушевуваат со нивната внимателна изработка
• сјајна привеска – привлекува внимание
• гаќички со патент на предниот дел – интригантен додаток
• пријатна на допир, сјајна материја – се грижи за вашата удобност
• материјал: 100% полиуретан; ткаенина: 90% полиамид, 10% еластан

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.