Секси долен веш 2-делен сет Roxelia црн

• дводелен сет Roxelia составен од градник и танга во црна боја
• креативни прерамки и изрез на деколтето – интересен распоред
• повеќестепено затворање, прилагодливи прерамки и жици – гаранција за совршено прилагодување
• сјајен привезок – интригантен детаљ
• еластичен материјал – за да ви обезбеди удобност (94% полиамид, 6% еластан)

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.