Секси долен веш 2-делен сет Xenita

• женски веш комплет: градник и гаќички
• елегантен материјал со животински принт и исечена чипка
• приспособливо закопчување на вратот со прерамки
• прилагодливо закопчување на задната страна
• кружните корпи на градникот се прилагодливи
• танга со прилагодливи ремени на колковите – совршено прилагодување
• многу фин и нежен материјал (90% полиамид, 10% еластин)

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.